WIMA
Producto No:
MKS0C033300D00KSSD
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP FILM 0.33UF 10% 63VDC RAD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.874
$0.874
10
$0.66405
$6.6405
50
$0.55176
$27.588
100
$0.475095
$47.5095
500
$0.367821
$183.9105
1000
$0.31673
$316.73
2500
$0.296305
$740.7625
5000
$0.280972
$1404.86
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 100°C |
| Dielectric Material | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.335" (8.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.181" L x 0.150" W (4.60mm x 3.80mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Voltage Rating - DC | 63V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 40V |
| Mfr | WIMA |
| Capacitance | 0.33 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |