Panduit Corp
Producto No:
ML1/0-LY
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN TERM RECT LUG 1/0-14AWG
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.612
$6.612
10
$6.4296
$64.296
25
$6.251
$156.275
50
$6.07259
$303.6295
100
$5.893895
$589.3895
500
$5.715314
$2857.657
1000
$5.536714
$5536.714
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Thickness | 0.090" (2.29mm) |
| Color | - |
| Width - Outer Edges | 0.730" (18.54mm) |
| Terminal Type | Lug, Grounding |
| Diameter - Barrel ID | - |
| Contact Finish | - |
| Termination | Screw |
| Diameter - Ring ID | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 1/0-14 AWG |
| Diameter - Barrel OD | - |
| Stud/Tab Size | 5/16 Stud |
| Series | Pan-Lug® |
| Length - Overall | 1.570" (39.88mm) |
| Contact Material | Electrolytic Copper |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | With Screw |
| Package | Bulk |
| Terminal Style | Single Stud Hole |
| Base Product Number | ML1 |