Panduit Corp
Producto No:
MLTFC8S-CP316
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL TIE LOCKING BLK 100LB 2.233'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Tensile Strength | 100 lbs (45.36 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Stainless Steel 316, Polyester Coated |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | Pan-Steel® MLTFC |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Corrosion Resistance, UV Resistant |
| Length - Actual | 2.233' (680.72mm) |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 8.00" (203.20mm) |
| Width | 0.180" (4.57mm) |
| Length - Approximate | 26.75" |
| Base Product Number | MLTFC8 |