Melexis Technologies NV
Producto No:
MLX90411LLD-BAC-046-RE
Fabricante:
Paquete:
6-DFN Exposed Pad
Lote:
-
Descripción:
IC FAN DRIVER 40V 660MA 6UTDFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Applications | - |
| Current - Output | 800mA |
| Output Configuration | - |
| Grade | Automotive |
| Voltage - Load | - |
| Motor Type - Stepper | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 6-UTDFN (2.5x2) |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Series | - |
| Package / Case | 6-DFN Exposed Pad |
| Technology | - |
| Step Resolution | - |
| Voltage - Supply | 3.2V ~ 32V |
| Part Status | Active |
| Packaging | Digi-Reel® |
| Manufacturer | Melexis Technologies NV |
| Interface | - |
| Motor Type - AC, DC | - |
| Base Product Number | MLX90411 |