Melexis Technologies NV
Producto No:
MLX90412LLW-BAC-042-RE
Fabricante:
Paquete:
10-DFN Exposed Pad
Lote:
-
Descripción:
IC FAN DRIVER 40V 2.2A 10DFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Applications | - |
| Current - Output | 2.2A |
| Output Configuration | - |
| Grade | Automotive |
| Voltage - Load | - |
| Motor Type - Stepper | - |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Supplier Device Package | 10-DFN (3x3) |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Series | - |
| Package / Case | 10-DFN Exposed Pad |
| Technology | - |
| Step Resolution | - |
| Voltage - Supply | 3.5V ~ 32V |
| Part Status | Active |
| Packaging | Digi-Reel® |
| Manufacturer | Melexis Technologies NV |
| Interface | I2C, PWM |
| Motor Type - AC, DC | - |
| Base Product Number | MLX90412 |