onsemi
Producto No:
MMBZ6V8ALT1G
Fabricante:
Paquete:
SOT-23-3 (TO-236)
Lote:
-
Descripción:
TVS DIODE 4.5VWM 9.6VC SOT23-3
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.209
$0.209
10
$0.1919
$1.919
100
$0.10469
$10.469
500
$0.06441
$32.205
1000
$0.043909
$43.909
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 2.5A |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6.46V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | 24W |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 (TO-236) |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 9.6V |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 4.5V |
| Unidirectional Channels | 2 |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | MMBZ6 |