onsemi
Producto No:
MOC3163TVM
Fabricante:
Paquete:
6-DIP
Lote:
-
Descripción:
OPTOISOLATOR 4.17KV TRIAC 6DIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.7385
$1.7385
10
$1.15995
$11.5995
100
$0.89243
$89.243
500
$0.806721
$403.3605
1000
$0.693282
$693.282
2000
$0.655472
$1310.944
5000
$0.640338
$3201.69
10000
$0.632634
$6326.34
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Static dV/dt (Min) | 1kV/µs |
| Zero Crossing Circuit | Yes |
| Current - Hold (Ih) | 500µA (Typ) |
| Output Type | Triac |
| Voltage - Isolation | 4170Vrms |
| Approval Agency | IEC/EN/DIN, UL |
| Current - LED Trigger (Ift) (Max) | 5mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-DIP |
| Voltage - Off State | 600 V |
| Series | - |
| Package / Case | 6-DIP (0.400", 10.16mm) |
| Number of Channels | 1 |
| Turn On Time | - |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.3V |
| Package | Tube |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 60 mA |
| Base Product Number | MOC316 |