Eaton - Electronics Division
Producto No:
MOVS2825V025
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
VARISTOR SMD 2825 25V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.57
$0.57
10
$0.5035
$5.035
25
$0.4731
$11.8275
100
$0.385985
$38.5985
250
$0.35853
$89.6325
500
$0.305121
$152.5605
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 35.1 V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 39 V |
| Varistor Voltage (Max) | 42.9 V |
| Series | MOVS |
| Energy | - |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Maximum AC Volts | 25 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 31 V |
| Base Product Number | MOVS2825 |
| Current - Surge | 150 A |