Eaton - Electronics Division
Producto No:
MOVS2825V360
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
VARISTOR SMD 2825 360V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.6365
$0.6365
10
$0.55765
$5.5765
25
$0.52364
$13.091
100
$0.427215
$42.7215
250
$0.396834
$99.2085
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 504 V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 560 V |
| Varistor Voltage (Max) | 616 V |
| Series | MOVS |
| Energy | - |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Maximum AC Volts | 360 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 470 V |
| Base Product Number | MOVS2825 |
| Current - Surge | 400 A |