Eaton - Electronics Division
Producto No:
MOVS4032V014
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
VARISTOR SMD 4032 14V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 19.8 V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 22 V |
| Varistor Voltage (Max) | 24.2 V |
| Series | MOVS |
| Energy | - |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Maximum AC Volts | 14 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 18 V |
| Base Product Number | MOVS4032 |
| Current - Surge | 250 A |