Eaton - Electronics Division
Producto No:
MOVS4032V210
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
VARISTOR SMD 4032 210V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 297 V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 330 V |
| Varistor Voltage (Max) | 363 V |
| Series | MOVS |
| Energy | - |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Maximum AC Volts | 210 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 275 V |
| Base Product Number | MOVS4032 |
| Current - Surge | 1.2 kA |