Luminus Devices Inc.
Producto No:
MP-3030-210H-30-95
Fabricante:
Paquete:
3030
Lote:
-
Descripción:
LED 3030
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.399
$0.399
10
$0.26125
$2.6125
100
$0.17442
$17.442
500
$0.120612
$60.306
1000
$0.10051
$100.51
2000
$0.090459
$180.918
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Viewing Angle | 110° |
| Height - Seated (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Color | White, Warm |
| Current - Test | 150mA |
| Current - Max | 240mA |
| CRI (Color Rendering Index) | 95 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Thermal Resistance of Package | 16°C/W |
| Size / Dimension | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 120 lm/W |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 3030 |
| Series | MP-3030-210H |
| Package / Case | 1212 (3030 Metric) |
| Mfr | Luminus Devices Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 6V |
| Flux @ 85°C, Current - Test | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Flux @ 25°C, Current - Test | 108lm (Typ) |
| Base Product Number | MP-3030 |
| CCT (K) | 3000K |