Luminus Devices Inc.
Producto No:
MP-3030-2200-65-70
Fabricante:
Paquete:
3030
Lote:
-
Descripción:
LED XNOVA COOL WHITE 6500K 1212
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.304
$0.304
10
$0.24225
$2.4225
100
$0.108965
$10.8965
500
$0.09842
$49.21
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Viewing Angle | 110° |
| Height - Seated (Max) | 0.020" (0.52mm) |
| Color | White, Cool |
| Current - Test | 150mA |
| Current - Max | 240mA |
| CRI (Color Rendering Index) | 70 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Thermal Resistance of Package | 11°C/W |
| Size / Dimension | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 144 lm/W |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 3030 |
| Series | MP-3030 |
| Package / Case | 1212 (3030 Metric) |
| Mfr | Luminus Devices Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 6.2V |
| Flux @ 85°C, Current - Test | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Flux @ 25°C, Current - Test | 134lm (Typ) |
| Base Product Number | MP-3030 |
| CCT (K) | 6500K |