Caddock Electronics Inc.
Producto No:
MP916-0.010-5%
Fabricante:
Paquete:
TO-220
Lote:
-
Descripción:
RES 0.01 OHM 5% 16W TO220
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$10.4785
$10.4785
10
$9.823
$98.23
25
$9.16788
$229.197
50
$8.07652
$403.826
100
$6.98516
$698.516
250
$6.330306
$1582.5765
500
$5.893724
$2946.862
1000
$5.457161
$5457.161
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.650" (16.52mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | 0/ +500ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220 |
| Resistance | 10 mOhms |
| Series | Kool-Pak®MP900 |
| Power (Watts) | 16W |
| Package / Case | TO-220-2 Full Pack |
| Mfr | Caddock Electronics Inc. |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Failure Rate | - |
| Package | Tube |