Mallory Sonalert Products Inc.
Producto No:
MSR320SR
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BUZZER PIEZO 23MM TH
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$8.075
$8.075
10
$6.62815
$66.2815
25
$6.09824
$152.456
50
$5.71501
$285.7505
100
$5.347455
$534.7455
500
$5.039674
$2519.837
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Input Type | DC |
| Height - Seated (Max) | 0.421" (10.70mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | PC Pins |
| Current - Supply | 3 ~ 16mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.906" Dia (23.00mm) |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 3 ~ 20V |
| Ratings | Washable |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | MSR |
| Sound Pressure Level (SPL) | 73dB @ 3V, 30cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | Mallory Sonalert Products Inc. |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 3.5kHz |
| Port Location | Top |
| Package | Bulk |