Milspecwest, LLC
Producto No:
MSW07E14-19P-SR
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
JAM NUT RECEPTACLE, WITH STRAIN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$23.294
$23.294
10
$21.8975
$218.975
25
$20.501
$512.525
100
$19.1045
$1910.45
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Contact Finish - Mating | Cadmium |
| Cable Opening | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Military |
| Number of Positions | 19 |
| Ingress Protection | Environment Resistant |
| Voltage Rating | 800V |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 7.5A |
| Termination | Solder |
| Shielding | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Cadmium |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | 26482 Style Connectors |
| Shell Size - Insert | 14-19 |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Mfr | Milspecwest, LLC |
| Features | Strain Relief |
| Shell Material | Aluminum |
| Package | Bag |