Panduit Corp
Producto No:
MSW75T30-CR6
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE STRAP STAINLESS STEEL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Tensile Strength | 2400 lbs (1088.62 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Natural |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Strapping |
| Mfr | Panduit Corp |
| Length - Actual | 100.00' (30.48m) |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | - |
| Width | 0.750" (19.05mm) |
| Length - Approximate | 100' |
| Base Product Number | MSW75T |