Micron Technology Inc.
Producto No:
MT47H64M4BP-37E:B TR
Fabricante:
Paquete:
60-FBGA (8x12)
Lote:
-
Descripción:
IC DRAM 256MBIT PAR 60FBGA
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$9.082
$9.082
10
$8.41035
$84.1035
25
$8.2194
$205.485
50
$8.17532
$408.766
100
$7.19682
$719.682
250
$6.839696
$1709.924
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C (TC) |
| Clock Frequency | 267 MHz |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 64M x 4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Memory Type | Volatile |
| Supplier Device Package | 60-FBGA (8x12) |
| Series | - |
| Access Time | 500 ps |
| Write Cycle Time - Word, Page | 15ns |
| Memory Size | 256Mbit |
| Package / Case | 60-FBGA |
| Technology | SDRAM - DDR2 |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 1.9V |
| Mfr | Micron Technology Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | DRAM |
| Base Product Number | MT47H64M4 |