3M
Producto No:
MW-3/16-48"-BLACK-250 PCS
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HEATSHRINK MULTI WALL 3/16-48" B
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$7.1155
$7.1155
5
$6.821
$34.105
10
$5.33805
$53.3805
20
$4.74525
$94.905
50
$4.44866
$222.433
100
$4.152165
$415.2165
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Inner Diameter - Recovered | 0.060" (1.52mm) |
| Shrink Temperature | 135°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 110°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | 50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C) |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.043" (1.09mm) |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Product Status | Active |
| Series | MW |
| Shrinkage Ratio | 2.5 to 1 |
| Type | Tubing, Semi Rigid |
| Length | - |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Inner Diameter - Supplied | 0.187" (4.75mm) |
| Mfr | 3M |
| Shelf Life | 120 Months |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MW-3/16 |