Essentra Components
Producto No:
MWSET1-2-1-01
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT PUSH IN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.494
$0.494
10
$0.418
$4.18
25
$0.36784
$9.196
50
$0.33801
$16.9005
100
$0.324805
$32.4805
250
$0.291688
$72.922
500
$0.278445
$139.2225
1000
$0.232028
$232.028
2500
$0.212144
$530.36
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.067" (1.70mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Mounting Type | Push In |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Micro |
| Series | Richco |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, Wire Saddle |
| Panel Thickness | 0.093" (2.36mm) |
| Length | 0.280" (7.11mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | 0.240" (6.10mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.080" (2.03mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.190" L x 0.110" H (4.83mm x 2.79mm) |
| Base Product Number | MWSET1 |