Macronix
Producto No:
MX25U32356ZBI02
Fabricante:
Paquete:
8-USON (4x3)
Lote:
-
Descripción:
MEMORY
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 133 MHz |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O, QPI |
| Memory Organization | 1M x 32, 2M x 16, 4M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 8-USON (4x3) |
| Series | MXSMIO™ |
| Access Time | 6 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 350µs, 3ms |
| Memory Size | 32Mbit |
| Package / Case | 8-UDFN Exposed Pad |
| Technology | FLASH - NOR (SLC) |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 2V |
| Mfr | Macronix |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | FLASH |