Macronix
Producto No:
MX30LF1G28AD-TI
Fabricante:
Paquete:
48-TSOP
Lote:
-
Descripción:
IC FLASH 1GBIT PARALLEL 48TSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.774
$2.774
10
$2.4909
$24.909
25
$2.45214
$61.3035
40
$2.445775
$97.831
96
$2.185399
$209.798304
288
$2.11355
$608.7024
480
$2.105874
$1010.81952
960
$1.960942
$1882.50432
4992
$1.77498
$8860.70016
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 128M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 48-TSOP |
| Series | MX30LF |
| Write Cycle Time - Word, Page | 20ns |
| Memory Size | 1Gbit |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) |
| Technology | FLASH - NAND (SLC) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | Macronix |
| Package | Tray |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | MX30LF1 |