Omron Automation and Safety
Producto No:
MY3-DC12
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 12V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$14.06
$14.06
10
$12.4963
$124.963
25
$11.87158
$296.7895
50
$11.24686
$562.343
100
$10.62195
$1062.195
250
$9.684718
$2421.1795
500
$9.059903
$4529.9515
1000
$8.591278
$8591.278
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 125VDC - Max |
| Termination Style | Plug In |
| Contact Rating (Current) | 5 A |
| Coil Current | 75 mA |
| Coil Resistance | 160 Ohms |
| Mounting Type | Socketable |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.2 VDC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | 3PDT (3 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | MY |
| Operate Time | 20 ms |
| Contact Material | Silver (Ag) |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Must Operate Voltage | 9.6 VDC |
| Release Time | 20 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |