onsemi
Producto No:
NB7VPQ701MMUTBG
Fabricante:
Paquete:
12-UQFN (1.6x1.6)
Lote:
-
Descripción:
IC REDRIVER USB 3.1 UQFN12
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | USB |
| Delay Time | 150ps |
| Current - Supply | 65mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 12-UQFN (1.6x1.6) |
| Series | - |
| Input | Differential |
| Type | Buffer, ReDriver |
| Capacitance - Input | 1.25 pF |
| Package / Case | 12-UFQFN |
| Number of Channels | 1 |
| Signal Conditioning | Input Equalization, Output De-Emphasis |
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 1.89V |
| Output | Differential |
| Mfr | onsemi |
| Data Rate (Max) | 10Gbps |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | NB7VPQ |