NIC Components Corp
Producto No:
NCB-H1206B800TR300F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
FERRITE BEAD SMT 120680 @ 100MHZ
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 40mOhm |
| Impedance @ Frequency | 80 Ohms @ 100 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Height (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | NCB-H |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 3A |
| Mfr | NIC Components Corp |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |