onsemi
Producto No:
NCL31000MNITWG
Fabricante:
Paquete:
48-QFN (7x7)
Lote:
-
Descripción:
IC LED DRIVER RGLTR PWM 3A 48QFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Applications | Lighting |
| Voltage - Supply (Min) | 21.5V |
| Topology | Step-Down (Buck) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-QFN (7x7) |
| Internal Switch(s) | No |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Type | DC DC Regulator |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 57V |
| Voltage - Output | 4V ~ 38V |
| Mfr | onsemi |
| Frequency | 44.4kHz ~ 1MHz |
| Dimming | PWM |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 3A |
| Base Product Number | NCL31000 |