onsemi
Producto No:
NCP6343XFCCT1G
Fabricante:
Paquete:
15-WLCSP (1.34x1.99)
Lote:
-
Descripción:
IC CONV SYNC BUCK FCDCA
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.855
$0.855
10
$0.7638
$7.638
25
$0.72542
$18.1355
100
$0.556985
$55.6985
250
$0.492214
$123.0535
500
$0.466317
$233.1585
1000
$0.362691
$362.691
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Output Type | Programmable |
| Current - Output | 3A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | 1.4V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Last Time Buy |
| Supplier Device Package | 15-WLCSP (1.34x1.99) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 2.3V |
| Function | Step-Down |
| Series | - |
| Package / Case | 15-UFBGA, WLCSP |
| Frequency - Switching | 3MHz |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | NCP6343 |