onsemi
Producto No:
NCV1063AD060R2G
Fabricante:
Paquete:
16-SOIC
Lote:
-
Descripción:
IC OFFLINE SW MULT TOP 16SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.7955
$1.7955
10
$1.6093
$16.093
25
$1.51848
$37.962
100
$1.214955
$121.4955
250
$1.06305
$265.7625
500
$1.032688
$516.344
1000
$0.820068
$820.068
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Topology | Boost, Buck, Flyback, Forward |
| Voltage - Breakdown | 670V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Control Features | Soft Start |
| Power (Watts) | 7.2 W |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Load, Over Power, Over Voltage, Short Circuit |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Switching | 60kHz |
| Mfr | onsemi |
| Duty Cycle | - |
| Output Isolation | Either |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 8.4V ~ 9.5V |
| Base Product Number | NCV1063 |