Newhaven Display Intl
Producto No:
NHD-C0216CZ-FSW-FBW-3V3
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LCD MOD 32DIG 16X2 TRANSFLCT WHT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$12.1125
$12.1125
5
$11.3886
$56.943
10
$10.66185
$106.6185
50
$10.05632
$502.816
100
$9.57163
$957.163
250
$9.08694
$2271.735
500
$8.723508
$4361.754
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Character Format | 5 x 8 Dots |
| Viewing Area | 37.60mm L x 12.80mm W |
| Controller Type | ST-7032 |
| Display Mode | Transflective |
| Text Color | Black |
| Product Status | Active |
| Character Size | 4.13mm H x 1.82mm W |
| Series | - |
| Display Format | 16 x 2 |
| Display Type | FSTN - Film Super-Twisted Nematic |
| Number of Characters | 32 |
| Backlight | LED - White |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 4.5V |
| Background Color | White |
| Dot Size | 0.34mm W x 0.49mm H |
| Mfr | Newhaven Display Intl |
| Outline L x W x H | 41.40mm x 24.30mm x 4.00mm |
| Package | Bulk |
| Interface | Serial |
| Base Product Number | NHD-C0216 |