McGill Microwave Systems
Producto No:
RG142-BM-NM(QTY:30FT)
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CBL ASSY BNC-NTYPE PLUG-PLUG 30'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$85.823
$85.823
10
$81.73895
$817.3895
25
$77.65186
$1941.2965
100
$73.564865
$7356.4865
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C |
| Cable Type | RG-142 |
| 2nd Contact Gender | Male |
| 1st Connector | BNC Plug |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Orange |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | N-Type Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 360.0" (9.1m) 30.0' |
| 1st Contact Gender | Male |
| Mfr | McGill Microwave Systems |
| Style | BNC to N-Type |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | - |
| Package | Tape & Box (TB) |
| Frequency - Max | 3 GHz |