McGill Microwave Systems
Producto No:
RG213-SM-SM(QTY:1FT)
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 12"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$41.6955
$41.6955
10
$39.7119
$397.119
25
$37.7264
$943.16
100
$35.740805
$3574.0805
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Cable Type | RG-213 |
| 2nd Contact Gender | Male |
| 1st Connector | SMA Plug |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | SMA Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 12.00" (304.80mm) |
| 1st Contact Gender | Male |
| Mfr | McGill Microwave Systems |
| Style | SMA to SMA |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | - |
| Package | Tape & Box (TB) |
| Frequency - Max | 3.3 GHz |