McGill Microwave Systems
Producto No:
RG223-NM-NM(QTY:30FT)
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CBL ASSY NTYPE PLUG TO PLUG 30'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$66.3955
$66.3955
10
$63.232
$632.32
25
$60.0704
$1501.76
100
$56.908705
$5690.8705
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Cable Type | RG-223 |
| 2nd Contact Gender | Male |
| 1st Connector | N-Type Plug |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | N-Type Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | RG223 |
| Length | 360.0" (9.1m) 30.0' |
| 1st Contact Gender | Male |
| Mfr | McGill Microwave Systems |
| Style | N-Type to N-Type |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | - |
| Package | Tape & Box (TB) |
| Frequency - Max | 12.4 GHz |