Runic Technology
Producto No:
RS2228XN
Fabricante:
Paquete:
10-MSOP
Lote:
-
Descripción:
IC USB SWITCH DPDT 10MSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
4000
$0.218519
$874.076
8000
$0.204421
$1635.368
12000
$0.1995
$2394
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Audio, Telecommunications, USB |
| -3db Bandwidth | 550MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-MSOP |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | - |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 1.8V ~ 5.5V |
| Series | - |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Number of Channels | 2 |
| On-State Resistance (Max) | 10Ohm |
| Switch Circuit | DPDT |
| Mfr | Runic Technology |
| Features | Break-Before-Make, USB 2.0 |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |