Sensata-Cynergy3
Producto No:
RSF34W100RF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SENSOR LEVEL SWITCH SGL HORIZ
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$30.6375
$30.6375
10
$29.1764
$291.764
50
$27.8483
$1392.415
100
$27.02541
$2702.541
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Voltage Rating | 120VDC, 240VAC |
| Output Type | Switch (Single Float) |
| Output Configuration | SPST-NO |
| Mounting Type | Panel Mount, M16x2 Thread |
| Product Status | Active |
| Switch Actuation Level | 2.047" (52mm) |
| Series | RSF30 |
| Type | Liquid |
| Minimum Liquid Specific Gravity | 0.8 |
| Mfr | Sensata-Cynergy3 |
| Material - Housing & Prism | Polypropylene (PP) |
| Package | Bulk |
| Current | 5 A |
| Base Product Number | RSF34 |