Richtek USA Inc.
Producto No:
RT9992ZQW
Fabricante:
Paquete:
32-WQFN (4x4)
Lote:
-
Descripción:
IC 5+2CH PMIC FOR CAMERA WQFN32
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.166
$2.166
10
$1.9475
$19.475
25
$1.83768
$45.942
100
$1.565695
$156.5695
250
$1.470144
$367.536
500
$1.286376
$643.188
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| w/Sequencer | Yes |
| Topology | Step-Down (Buck) Synchronous (2), Step-Up (Boost) Synchronous (1), Step-Down/Step-Up (Buck/Boost) (1), Linear (LDO) (2) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-WQFN (4x4) |
| Number of Outputs | 7 |
| Series | - |
| Package / Case | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage/Current - Output 2 | Adjustable, Adjustable, Adjustable, 0.8V ~ 5.5V |
| Voltage/Current - Output 3 | Adjustable, Adjustable, Adjustable, 0.8V ~ 5.5V |
| Frequency - Switching | 1MHz, 2MHz |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Voltage/Current - Output 1 | Adjustable, Adjustable, Adjustable, 0.8V ~ 5.5V |
| w/Supervisor | No |
| Mfr | Richtek USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| w/LED Driver | Yes |
| Base Product Number | RT9992 |