ODU
Producto No:
S40F1C-P09MCC0-400S
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN PLUG MALE 9P GOLD SLDR CUP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$62.2155
$62.2155
10
$57.08835
$570.8835
25
$54.8929
$1372.3225
50
$53.0632
$2653.16
100
$50.135585
$5013.5585
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Cable Opening | 0.138" ~ 0.157" (3.50mm ~ 4.00mm) |
| Backshell Material, Plating | Brass, Chrome over Nickel |
| Insert Material | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | - |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 4A |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Chrome over Nickel |
| Shell Size - Insert | 0 |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | ODU |
| Features | Backshell, Strain Relief |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Applications | Industrial, Medical, Military, Testing Equipment & Measurement |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Silver |
| Termination | Solder Cup |
| Shielding | Shielded |
| Orientation | 1 |
| Fastening Type | Push-Pull |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Mounting Feature | - |
| Series | ODU MINI-SNAP® F |
| Shell Material | Brass |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | S40F1C-P |