Visual Communications Company - VCC
Producto No:
SB1204WC04-RG
Fabricante:
Paquete:
3-SMD
Lote:
-
Descripción:
SPECTRABRIGHT SMD R/G LED 1204
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.4845
$0.4845
10
$0.3211
$3.211
100
$0.21242
$21.242
1000
$0.164008
$164.008
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wavelength - Dominant | 570nm Green, 640nm Red |
| Configuration | Common Anode |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | Green, Red |
| Current - Test | 20mA Green, 20mA Red |
| Millicandela Rating | 50mcd Green, 160mcd Red |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.20mm L x 1.00mm W |
| Height (Max) | 1.60mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 3-SMD |
| Series | SpectraBright |
| Lens Style | Rectangle with Domed Top |
| Package / Case | 3-SMD, No Lead |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V Green, 2V Red |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Size | 2.00mm x 1.00mm |