Panduit Corp
Producto No:
SBC2/0-Q
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL CLAMP GROUNDING COPPER
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$18.3065
$18.3065
10
$17.79635
$177.9635
25
$17.2881
$432.2025
50
$16.77966
$838.983
100
$16.271125
$1627.1125
500
$15.762666
$7881.333
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Color | Copper |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Copper |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Split Bolt |
| Series | Pan-Lug™ SBC |
| Screw Size | - |
| Type | Clamp, Grounding |
| Panel Thickness | - |
| Length | - |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Corrosion Resistant |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | 1.720" (43.69mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.790" (20.07mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.420" (10.67mm) |
| Base Product Number | SBC2 |