TE Connectivity Passive Product
Producto No:
SBC43K3J
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
RES 3.3K OHM 5% 5W AXIAL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.1875
$1.1875
10
$1.0488
$10.488
25
$0.96406
$24.1015
50
$0.8797
$43.985
100
$0.761235
$76.1235
250
$0.642808
$160.702
500
$0.541329
$270.6645
1000
$0.449977
$449.977
5000
$0.431366
$2156.83
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 350°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 3.3 kOhms |
| Series | SBC, CGS |
| Power (Watts) | 5W |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Flame Proof, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SBC4 |