TE Connectivity Passive Product
Producto No:
SBCH4270RJ
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
RES 270 OHM 5% 4W AXIAL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.0355
$1.0355
10
$0.92055
$9.2055
25
$0.84626
$21.1565
50
$0.77197
$38.5985
100
$0.667945
$66.7945
250
$0.564072
$141.018
500
$0.475
$237.5
1000
$0.394848
$394.848
5000
$0.378518
$1892.59
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 350°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.315" x 0.276" Rectangular x 0.787" L (8.00mm x 7.00mm x 20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 270 Ohms |
| Series | SBC, CGS |
| Power (Watts) | 4W |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Flame Proof, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SBCH4 |