TE Connectivity Passive Product
Producto No:
SBCHE61K2J
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
RES 1.2K OHM 5% 7W AXIAL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.0355
$1.0355
10
$0.91485
$9.1485
25
$0.84094
$21.0235
50
$0.76722
$38.361
100
$0.663955
$66.3955
250
$0.56069
$140.1725
500
$0.47215
$236.075
1000
$0.392474
$392.474
5000
$0.376248
$1881.24
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 350°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.315" x 0.276" Rectangular x 1.496" L (8.00mm x 7.00mm x 38.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 1.2 kOhms |
| Series | SBC, CGS |
| Power (Watts) | 7W |
| Package / Case | Axial, Radial Formed |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Flame Proof, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SBCHE6 |