Samtec Inc.
Producto No:
SEAC-020-08-40.0-TU-TU
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSM M-M 160POS 40" HDR
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$244.1215
$244.1215
10
$226.2235
$2262.235
25
$218.08542
$5452.1355
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Usage | - |
| Number of Rows | 8 |
| Number of Positions | 160 |
| Color | Blue, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 50.0µin (1.27µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - Cable | 0.025" (0.64mm) |
| Series | SEARAY™ SEAC |
| Length | 3.33' (1.02m) |
| Connector Type | Plug to Plug |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SEAC-020 |
| Cable Termination | IDC |