Ruffy Controls Inc.
Producto No:
SG-D-3-Y-A-6-A
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
1 axis Hall effect rocker switch
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$381.596
$381.596
10
$291.878
$2918.78
25
$277.1625
$6929.0625
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Cable with Connector |
| Actuator Type | Rocker |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 57.15mm Dia |
| Current Rating (Amps) | - |
| Contact Finish | - |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Series | SG |
| Type | Joystick, 1 - Axis |
| Voltage Rating - DC | 5 V |
| Switch Function | 2-Way Directional |
| Voltage - Supply | 5VDC |
| Output | Analog (Hall Effect) |
| Mfr | Ruffy Controls Inc. |
| Contact Material | - |
| Package | Bulk |