Panasonic Industrial Automation Sales
Producto No:
SH-21
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SENSOR THROUGH-BEAM 300MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Ingress Protection | IP62 |
| Sensing Distance | 11.811" (300mm) |
| Response Time | - |
| Output Configuration | - |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Light Source | Infrared |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Cable |
| Series | SH |
| Voltage - Supply | - |
| Mfr | Panasonic Industrial Automation Sales |
| Cable Length | 118.10" (3m) |
| Package | Box |
| Adjustment Type | Adjustable |