Skyworks Solutions Inc.
Producto No:
SI5317B-C-GMR
Fabricante:
Paquete:
36-QFN (6x6)
Lote:
-
Descripción:
IC JITTER CLEANER 36QFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 2:2 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 36-QFN (6x6) |
| Series | DSPLL® |
| PLL | Yes with Bypass |
| Input | Clock, Crystal |
| Type | Jitter Cleaner |
| Package / Case | 36-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 3.63V |
| Output | CML, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| Divider/Multiplier | No/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Frequency - Max | 350MHz |
| Base Product Number | SI5317 |