Telit
Producto No:
SL871GN2232R004000
Fabricante:
Paquete:
18-CLCC
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
RF TXRX MODULE MINI
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | GNSS Receiver |
| Data Interface | I²C, UART |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 18-CLCC |
| Modulation or Protocol | BeiDou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS |
| Antenna Connector | Not Included |
| Series | - |
| Sensitivity | -165dBm |
| Memory Size | 1MB Flash |
| Package / Case | 18-CLCC |
| Current - Receiving | - |
| Voltage - Supply | 2.8V ~ 4.3V |
| Mfr | Telit |
| Data Rate (Max) | 400kbps |
| Frequency | 1.561GHz ~ 1.606GHz |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |