Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Producto No:
SLP102M200H5P3
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.6335
$5.6335
10
$5.0084
$50.084
50
$4.38254
$219.127
100
$4.00691
$400.691
500
$3.443408
$1721.704
1000
$3.192978
$3192.978
2500
$3.130364
$7825.91
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Polarization | - |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.378" (35.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 200 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 199mOhm |
| Series | SLP0712TE (750W) |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 1000 µF |
| Package | Bulk |