Daburn Electronics
Producto No:
SM278-1 1/4"
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HEATSHRINK DUAL WAL BK 1 1/4"X4'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$42.655
$42.655
5
$35.9233
$179.6165
10
$32.55555
$325.5555
20
$30.3107
$606.214
50
$29.18799
$1459.3995
100
$28.51444
$2851.444
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Inner Diameter - Recovered | 0.315" (8.00mm) |
| Shrink Temperature | 120°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 135°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.090" (2.29mm) |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Product Status | Active |
| Series | SM278 |
| Shrinkage Ratio | 4 to 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Length | 4.00' (1.22m) |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 1.260" (32.00mm) |
| Mfr | Daburn Electronics |
| Features | Adhesive Lined, Fluid Resistant |
| Shelf Life | 36 Months |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SM278 |