DVTEST
Producto No:
SMA-LLPSAJ-26-SMA-60
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 5'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$275.5
$275.5
5
$270.75
$1353.75
10
$261.25
$2612.5
25
$247.95
$6198.75
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -45°C ~ 135°C |
| Cable Type | - |
| 2nd Contact Gender | Male |
| 1st Connector | SMA Plug |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black, White |
| 2nd Connector | SMA Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 60.0" (1.5m) 5.0' |
| Mfr | DVTEST |
| 1st Contact Gender | Male |
| Style | SMA to SMA |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | Low Loss Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 26.5 GHz |