Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
SMDY1681MY5UCR
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SMDY1 X760Y500VAC 680PF 20% Y5U
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Safety |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 760VAC |
| Mounting Type | Surface Mount, SLCC |
| Temperature Coefficient | Y5U |
| Size / Dimension | 0.465" L x 0.339" W (11.80mm x 8.60mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | X1, Y1 |
| Series | SMD Y1 |
| Thickness (Max) | 0.157" (4.00mm) |
| Package / Case | 2-SMD |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 680 pF |
| Features | Flame Retardant |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | Gull Wing |